úterý
30. prosince 2008
20:00 hod.

REGGAE BASHMENT MC DR. KARYHO

- jednoho z nejrespektovanějších MC/DJ na české reggae scéně (Pro Soundsystem, Fast food orchestra).

Začínal už v roce 1997 jako MC legendárního selektora Liquida A, následovalo jeho hraní s dj Katchou či houseovým veteránem DJ Trávou. Chvíli na to byl u zrodu Gardenzitty, kteří po dlouhá léta určovali zlomený tep Raggajunglových čech! Aby toho nebylo málo, spoluzakládá Pro Soundsystem, reggae sound, který není potřeba představovat, stačí jen jména Kary, Krishpeene a Liquid A. V průběhu let se Kary přidal k české ska rocksteady stálici Fast food orchestra, se kterou natočil dvě CD. Aktuálně se vrátil z brazilského turné, které kapela odehrála.

V roce 2000 je hostem na nahrávce Shouting stars dubového projektu Nana zorin. Svým charismatickým hlasem obohatil desky takových veličin jako je Polemic, ale koketoval i s hip hopem na deskách Indyho*/and/*amp;Wiche, nebo Inside Cru.

V Průběhu let si zazpíval s Panteon Rococo, Zion Train, DJ Aphrodite, Transglobal Undergroud či Submission. Naopak jeho Dj set svým hlasem podpořili Dr. Ring ding, Spook and the Guay, zpevacka z Kosheen, nebo cela pražska scena.

V jeho setu se mísí pestrý koktejl ze stylů reggae, dancehallu, ragga-hiphopuaž po latinu, rnr a popu

Support: DJ ROLLAND