pátek
18. září 2009
21:00 hod.

TRABAND

Kombinace hudebních vtipů, slovních hříček, lyričnosti textů, všemožných stylů – folku, rocku, hip-hopu, elektronické taneční hudby, world music, jazzu, tanga a lecčeho dalšího.

Pár čerstvých recenzí na koncert Trabandu v Jimramově:

Jméno: Milhaus

Stejně je zajímavý, že každýho zaujme něco úplně jiného. Mě z Jimramovského setu zdaleka nejvíc zaujala písnička o starém kantorovi, který se nedokázal srovnat se smrtí a v jejímž refrénu se zpívá: */and/*quot;Drž mě pevně, jako stromů kořeny se drží země.*/and/*quot; Možná nejsilnější písnička o umírání, jakou znám.

Jméno: Malý Vlk

To byl OPRAVDU super návrat mezi fanoušky, skvělý nový písně, nemůžu se dočkat až vyjdou!!!!!!

Jméno: Ká.

*/and/*quot;Idiáni ve městě, indiááni!...wow!wow!wow!!*/and/*quot; Jimramov byl parádní, už aby tu byla ta nová placka!

Jméno: pěťa

Ben: Ahoj Bene, díky moc za nečekaně rychlou reakci, i když ne zrovna potěšující;) Včera to bylo vážně naprosto parádní a určitě se podívám po nějakém CD a rozhodně i koncertech:-)

Jméno: Ben

pěta a další: Ano, Traband opět koncertuje! Včerejší koncert na Jimramově byl naprosto parádní. Kromě závěrečné Sáry a dvou písní z Přítele člověka (V jejích šlépějích a Milovaný syn) hráli však samé nevydané písně, z nichž několik jsem slyšel poprvé v životě, mezi nimi i tu o Magdě, takže ti v tuto chvíli nepomůžu...

Jméno: pěťa

Ahoj Vám všem. Včera jsem na festivalu Otevřeno poprvé v životě viděl a slyšel kapelu Traband, parádní zážitek, to Vám ale určitě psát nemusím:o) Zaujala mě jedna písnička, kterou však nemůžu nikde najít, ani text, ani video, nic. Nevím, jak se jmenuje, ale zpívá se tam o dávném slibu, který si dva dali, on odešel na vojnu, ona se vdala, pak přišla velká voda a oni se znova setkávají a opouští své současné rodiny. Něco o Magdě? Nevím, jestli jsem to popsal dostatečně, ale pokud náhodou někdo víte, o co se jedná, můžete mi poslat název písničky, případně odkaz na ni? Pište klidně i na mail. Předem díky za jakékoliv reakce.