úterý
20. října 2009
20:00 hod.

RAMPA FREE PRO KAŽDOU KAPELU - DPOS TRIOU */plus/* L2

DPOS TRIOU - dívčí trio hrající funky převážně vlastni tvorby.

Několik písniček najdete na you tube - amatérská videa točená mobilniím telefonem.

L
2 -rock-rock*/and/*apos;n*/and/*apos;roll z Liberce.

V březnu roku 2008 se rozpadá liberecká kapela Four Reasons to Answers, z níž odchází kytaristé Brůčas s Lukášem a zpěvák Mára – vzápětí zakládají kapelu Attic Vanity. Baskytarista Petr a bubeník Máca oslovují kytaristy Mejlu a Honzu a v této sestavě začínají zkoušet původní repertoár Four Reasons to Answers, od kterého ale po společném rozhodnutí po několika týdnech upouštějí. Rovněž začíná práce na nových věcech. Pracovní název nové kapely je Level2 (L2). Rok 2008 je pak spíše ve znamení občasného zkoušení, než intenzivní přípravy na nahrání nového materiálu či koncertování. Kapela navíc neúspěšně hledá zpěváka, což se také ke konci roku podepisuje na jejím stavu, kdy po zhruba osmi měsících existence není schopna veřejné produkce. V té době už ale zkoušky navštěvuje budoucí zpěvák Zdenda, který se mikrofonu chopí naplno někdy na přelomu ledna a února 2009. Uvnitř kapely se čím dál tím více začíná diskutovat o budoucnosti a členové se nakonec shodují na personální změně – kapelu opouští kytarista Honza, který z důvodu studia VŠ a časového vytížení nestíhá většinu zkoušek.

Od února 2009 kapela L2 ve složení Petr (baskytara), Máca (bicí), Zdenda (zpěv) a Mejla (kytara) připravuje materiál na čtyřpísňové demo, které nahrává ve dnech 22.-24.5.2009 ve studiu Wonderlost v České Lípě.

Kapela se stylově nijak neškatulkuje a nesnaží se být za každou cenu inovativní či jakkoli revoluční. Na otázku „Co hrajete?“ členové většinou odpoví „Rock´n´roll s příměsí punk-rocku či hard-rocku“. Všem členům jde v prvé řadě o kvalitní hudební zážitek a dobrý pocit z muziky, kterou vnímají především jako své hobby a prostředek k uvolnění nebo útěku od strastí a problémů všedních dnů... :-)

I začínající si může vyzkoušet „prkna“ Rampy s dobrým ozvučením. Dejte o sobě vědět a přijďte si zahrát!