úterý
27. října 2009
20:00 hod.

GOODFELLAS */plus/* MODEL BAZAAR

Dvě spřízněné akustické kapely na Good Model Tour 2009. Akustický zvuk, dravost rockových songů, folkové písničkářství i chytlavé melodie.

Goodfellas

www.bandzone.cz/goodfellas

www.myspace.com/goodfellasofficial

www.goodfellas.cz

Žižkovsko-karlovarští Goodfellas se setkali v Karlových Varech při jammování v parku v létě 2007. Od té doby cestují okouzleni akustickým zvukem po klubech celé ČR, za poslední rok odehráli bezmála stovku koncertů. Mimo jiné doprovodili kapely -123 minut, Fake Tapes, Niceland, či Imodium na jejich unplugged turné.

Na podporu turné natočili Goodfellas v létě 2009 desku Sweet and Lowdown, na níž přizvali řadu hudebních přátel. Účinkuje kytarista Honza Ponocný alias Circus Ponorka, vynikající hráč na didgeridoo Ondřej Smeykal, frontman legendární pražsko-americké kapely Circus Praha Bradley Stratton, nebo zpěvačka Tereza Nekudová.

Model Bazaar

www.bandzone.cz/modelbazaar

www.myspace.com/modelbazaar

www.modelbazaar.com

Model Bazaar je originální akustické trio z Brna. Ve složení 2 akustické kytary a violoncello již od podzimu roku 2007 balancuje nad propastí folku, rocku a popu, kam rádo nahlíží, ale nechce spadnout.

Za svého ročního působení stihli Model Bazaar odehrát nejen desítky koncertů po celé České Republice, ale absolvovat i úspěšné turné po Velké Británii. Umístili se na 3. místě v soutěži Radegast Líheň a na 4. místě soutěže Jack Daniel´s Talent Scouting 2009. Byli čtvrtfinalistou největší české soutěže kapel RGM Live Space 2009. Mají za sebou účinkování v pořadech Rockle Live vysílaném ČRo Olomouc a Události v kultuře na ČT 24. V březnu roku 2009 vydává své debutové album „A Bit*/and/*quot;.