pátek
22. ledna 2010
20:00 hod.

FUNKY NIGHT

Milo - rytmická hudební smršť, nevázané veselí.

Funk Corporation - desetičlenná kapela z Turnova.

Drazí Evžené a nejdražší Evžénie,

V důsledku meteorologických vlivů jsme nuceni Vás co nejsrdečněji pozvat na Procházku Sluneční Lázní, neb té je nám třeba. V pátek 22.ledna v Klubu Na Rampě ponoříme se společně do vlahých vod Jižních moří. Nohy své zaboříme do rozpáleného písku a naše nahé šíje budou jemně masírovat spoře oděné dívky neb chlapci jižních vzezření a temperamentu. V této atmosféře jistě nám přijdou vhod horečnaté rytmy Slunečních orchestrionů. Tedy naše rozpálená těla rozvíří ve fantaskním tanci Funk Corporation a Vaše oblíbená hudební skupina milo. Kdo zavíří v kole v plaveckém úboru, bude odměněn nalepovací samolepkou veselých barev. Již se na Vás těšíme!

Váš oddaný ředitel Sluneční Lázně kpt. Eglebi, Milo

Milo - blues, funky, pop, rock, soul.Čtyři malá písmena na podiu reprezentuje pět hráčů vyznávajících jednoduchou filosofii - od začátku do konce vyplnit prostor přímočarou hudební „smrští“. Základním hnacím motorem mila je dominantní rytmika, která nechává vyniknout silně melodické linii zpěvu, balancující někdy až na hranici hudební grotesky. Zvukovou koláž dotváří citlivé zapojení dvou kytar, harmoniky a kláves, občas se ozvou i vícehlasy nebo elektronický zvuk ryze nehudebního charakteru.

Výsledkem tohoto snažení je publikum, jež tančí, směje se a zpívá, plně pohlceno hudebním rejem. Tomu odpovídá i dramatická podoba koncertu. Vepředu ční postava zpěváka, který od začátku, podporován hudební artilerií, pumpuje veškerou energii do prostoru pod podiem. Samozřejmostí jsou kostýmy, podivné rekvizity, dramatické vsuvky, hlasové záznamy, světla. Čas strávený na koncertě mila je časem zábavy a nevázaného veselí na obou stranách sálu.

Funk Corporation - kapela , která se inspiruje soul-funky-groove hudbou - skladby kmotra funku J.Browna, C.Dulfer, M.Parkera, Jamiroquai, S.Wondera, T.Jonese a mnoha dalších velikánů.