sobota
13. března 2010
20:00 hod.

WOHNOUT */plus/* Lety mimo

Předprodej od 2.3. v Klubu Na Rampě, a to v po-pá od 15 hod. , so-ne od 18 hod. do 12.3.

Wohnouti perfektně zvládají to, co dělá kapelu vyjímečnou – vtipné a originální nápady v muzice, aranžích i textech, energií nabité koncerty.

Bratři Jan a Matěj Homolovi (zpěv, kytary), Jiří Zeman (baskytara a zpěv) a Zdeněk Steiner (bicí).

host: Lety Mimo

Kapela Wohnout vyráží na turné. Posluchačům nabídnou svěží výběr písní z dosavadních alb.

„My Wohnouti jsme dycky dávali přednost klubům. Vo tom žádná. Prostě kloubci, nebo chcete-li klubíky, jsou pro nás nejlepší v osobním kontaktu s publikem. Některá města však samostatnej klub nemaj, hrajeme tam tudíž v KáDéčku, neboli kulturním domě. Chystaná jarní šňůra protne naší krásnou vlast křížem krážem a my se na to fakt těšíme. Jako hosté nám naladit atmosféru pomůžou kapely Lety Mimo a Post-It, které se v půlce turné navzájem vystřídají. Jsou to naší starý kámoši, tak zde spojíme příjemný s užitečným. Hrát budeme průřez naší dosavadní tvorbou, ale koncertní verze písniček jsme si tak trošku upravili na ruku.*/and/*quot; hlásá Honza Homola.

Dvouměsíční koncertní dovolenou kapela využila tradičně cestováním, Matěj s Jirkou trávili volno v Indii, Honza se vydal na Srí Lanku, Fenek zůstal věrný krásám české vlasti. Právě ze svých cest bratři Homolové sepsali knihu, kterou plánují v letošním roce vydat ve spolupráci s nakladatelstvím Jota, specializujícím se na cestopisy.

Během jara kapela připravuje Best Off, které spatří světlo světa na podzim. Tento průřez dosavadní tvorbou odstartuje blížící se 15-té narozeniny skupiny, kterých dovrší Wohnout v roce 2011.

Hudební host Lety Mimo v současné době také pracují na výběrovém albu. To bude obsahovat dvě placky – jednu s originální verzí pecek, druhá nabídne songy v unplugged verzi. Páteří jejich koncertů tak bude výběr ze všech dosavadních alb.

Příznivci bravurního tanečního Dua Egon se také dočkají, avšak co nám mistři připravili tentokrát zatím nehodlají prozradit. o to větší motivace se přijít na některý z koncertů podívat, co říkáte...?Akce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)