pátek
26. března 2010
20:00 hod.

TEREZA ČERNOCHOVÁ A SKUPINA

Funky diva par excellence a zcela jistě nejlepší inseminátorka v kravíně českého šoubyznysu se skupinou Kapela!

Živelná Tereza Černochová a našlapaná kapela Skupina představí hudební smršť, jež s nadhledem překonává bariéry stylových škatulek.

Bigbeatově založená kapela vám ze svého multižánrového menu naservíruje výživný mix černé muziky s ingrediencemi funky groovů a R*/and/*apos;n*/and/*apos;B, speciality okořeněné prvky disca a oldschoolu, ale chybět nebude ani řádná dávka ostřejších rockových výpečků.

Stylově pestrý program dynamického koncertu s atmosférou zábavné show a pod zárukou prvotřídního hudebního zážitku uspokojí a vtáhne do děje jak náročného posluchače, tak publikum, které se chce především odreagovat a pobavit.

Tereza bývala členkou vokálního tria Black Milk. V roce 2007 debutovala albem Small Monstrosities v produkci Romana Holého.

V současnosti spolupracuje s projekty Takin´Off, G-Point Hunters (jako host Romana Holého a Matěje Rupperta), big bandem B-Side Band a zároveň se věnuje vlastnímu projektu s brněnskou kapelou Skupina. Studuje 5. ročník České zemědělské univerzity, obor Reprodukční biotechnologie, na pražském Suchdole.

www.terezacernochovaaskupina.cz

Videozáznam z koncertu:

http://www.youtube.com/watch?v=GysPhttUSN4

http://www.youtube.com/watch?v=mkHxLR9gZkQ