pátek
2. dubna 2010
20:00 hod.

COCOTTE MINUTE */plus/* KOFE- IN */plus/* MAKOVICE

ROCKOVÉ VELIKONOCE

Cocotte Minute - míchání tvrdé hudby a elektroniky. Biomechanická mutace rytmů a samplů, tvrdé basy, tepajících kytar a nihilistických textů. Na Sado Disco Tour 2010 .

KOFE-IN je progresivní hudební fúze hrající směs rocku a elektronické muziky. Díky rozmanité muzikantské zkušenosti jednotlivých členů se v celkovém soundu odráží vliv různých hudebních stylů a pod rockovým hávem je možno zaslechnout electro, trance nebo drum*/and/*apos;n*/and/*apos;bass.

V dubnu 2009 vydal KOFE-IN své debutové album „Osobní vesmír“. Desku předznamenává singl „Sebe mi dej“ – electro-rocková pecka, která byla také vybrána pro první oficiální videoklip skupiny. Klip režíroval Allan Šubert, který využil nejmodernější technologie k vytvoření iluze reálného prostředí v 3D. Jde o vůbec první klip české kapely zpracovaný kompletně v 3D animaci.

a koukněte na:

http://www.youtube.com/watch?v=8JPEcs-qiFw

http://www.youtube.com/watch?v=0RBNC5w8zfwv

Makovice je mladá kapela hrající moderní mix tvrdého crossoveru a kytarového pop-rocku, tzv Pig-Pop. Kapela v aktuálním složení hraje rok a za tu dobu stihli vyhrát loňské kolo soutěže Stárplej a ukázat se na Trutnovském festivalu. Tím ale Makovice rozhodně nehodlá skončit. Na tento koncert kapela oznámila představení nové éry Pig popu. Připravili si velkou spoustu nových songů s anglickým zpěvem, tak se přijďte přesvědčit, jestli to bude stát za to.