sobota
9. října 2010
20:00 hod.

PRAGUE CONSPIRACY, PIPES AND PINTS , MUERTI

Pod hlavičkou Mighty Jäger Tour spojili své síly dvě nejpracovitější české kapely Prague Conspiracy a Pipes and Pints, aby na osmi zastávkách v Čechách a na Moravě předvedli typicky živelnou a žánrově velice pestrou show.

Na celém tour je bude doprovázet mladé a nadějné psychobilly trio Rocket Dogz a DJské pokoncertní afterparty. Na Rampě dále zahraje plní Muerti – rozjetý punk z Jbc .

Prague Conspiracy, v čele s charismatickou zpěvačkou Marianou, se od svého původního žánru SKA vzdalují daleko více k rocku. Jejich nové směřování v sobě spojuje dravost Iggyho Popa a melodičnost Blondie. Hlavní předností kapely je umění skloubit hitovost s úderností. K tomu všemu přidejte taneční náboj a máte party jako víno.

V současné době nejstrměji stoupající hvězda punkové scény Pipes and Pints má na svém kontě teprve jedno album, přesto jsou již hlavními hvězdami nejednoho festivalu. Jejich mix folku a punku doplněn o skotské dudy je pro domácí publikum, odkojené Divokým Billem a Třemi Sestrami, konečně tím pravým potěšením nadnárodního střihu. Od Pokes k Motorhead to vzali přes Rancid a hopla – je to masakr jak sviň.

Více na www.mightysounds.cz

Předprodej do 8.10. v Klubu Na Rampě každý den od 15 hod.Akce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)