pátek
3. prosince 2010
20:00 hod.

TOXIQUE

Kapela, jejíž hudba jde napříč hudebními žánry - retropop, souljazz, grooverock.. na Outlet People Toxique Tour 2010.

Předprodej možný přes e vstupenku

Zahajovací koncert tour proběhl 10. října na Designbloku. Skupina zde představila svou novou koncertní image, která vznikala posledních několik měsíců pod dohledem designerů „Studia Najbrt“. CD a LP „Outlet People“ originálním způsobem pokřtila dvojice „Thomas a Ruhler“ (Aleš Najbrt a Jan Slovák).

Zcela zaplněné prostory SuperStudia Designbloku byly svědky unikátní show. Zpěvačka Klára Vytisková s novým účesem na krátko od Petry Měchurové střídala jeden kostým za druhým, jak je u ní zvykem. Ostatní je však už naprosto jiné. Žádný gauč, boa, sukýnky, lokýnky, kanýry... Veškeré tvary nové toxické image jsou čisté a střídmé. Jednoduchost pódiového designu stylizovaného do odstínů černé a bílé je v kontrastu s barvami světelné show. Celý program propojuje projekce a hra s motivem nového loga kapely.

Na podobě koncertní show spolupracovali špičky naší umělecké scény v čele se Studiem Najbrt, fotografem Václavem Jiráskem nebo Institutem Světelného Designu. Na kostýmech pak Martyna Štěpán-Dworakowská, Maria Kohutik a nová módní značka „Obsession“. Album Outlet People míchal a masteroval Ecson Waldez ze „Studia Biotech“.

Proměnou prošly také Toxique webové stránky, které přinášejí pravidelně ty nejnovější informace ze života kapely – a nesmíme zapomenout ani na zbrusu nový merchandise, který obsahuje mimo jiné LP ořezané do tvaru šestiúhelníkového loga, masky, trička, bundy, plakáty, placky...

Návštěvníci Toxique Outlet People Tour se tedy rozhodně mají na co těšit. Jak je vidět, existuje určitě mnoho důvodů, proč byste měli koncert navštívit a přesvědčit se o tom sami. ()

Outlet People Toxique Tour 2010:

23.10. Plzeň / Buena Vista

27.10. České Budějovice / Solnice

28.10. Sušice / Tradiční kloub

30.10. Český Krumlov / Antré

6.11. Hořovice / Klub Labe

11.11. London / O2 Shepards Bush Empire

14.11. Liverpool / O2 Academy Liverpool

16.11. Birmingham / O2 Academy Birmingham

18.11. Glasgow / O2 Glasgow ABC

19.11. Domažlice / Kulturní dům

23.11. Pardubice / Kongresové centrum

24.11. Ostrava / Templ Music Club

25.11. Frýdek - Místek / Stoun

26.11. Krnov / Kofola Music Club

29.11. Kroměříž / Dům kultury

1.12. Praha / Palác Akropolis

2.12. Brno / Fléda

3.12. Jablonec nad Nisou / Klub Na RampěAkce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)