úterý
22. března 2011
20:00 hod.

THE BREW (UK)

Jedna z největších rockových pecek západoevropských klubů a festivalů poprvé v Česku a pouze jeden den! Fascinující energie trojice vynikajících instrumentalistů.

Skupina The Brew působí na britské rockové scéně již od roku 2006. Tvoří ji trojice vynikajících instrumentalistů: Jason Barwick – kytara, zpěv, otec Tim Smith – basa, zpěv a syn Kurtis Smith – bicí. V jejich hudbě může posluchač objevit ozvěnu let minulých (J. Hendrix, Led Zeppelin, The Who), ovšem podání je naprosto současné s neuvěřitelnou razancí. Energie, která z pódia vyzařuje, je fascinující. Ve svém žánru bývají často označováni za to nejlepší, co se za posledních dvacet let v Anglii objevilo. Na svém kontě mají zatím tři studiová alba. To poslední, A Million Dead Stars, vyšlo loni. Velké úspěchy slavila kapela v loňském roce především u našich západních sousedů. Například na festivalu Burg Herzberg se na jejich koncert přišlo podívat 10.000 fanoušků a podle rockového časopisu Eclipsed byli vyhlášeni třetím nejlepším živě vystupujícím umělcem. Za ještě lepší čtenáři považují pouze Marillion a Deep Purple.

Trio nehodlá odpočívat ani letos a proto počátkem roku vyráží na evropskou šnůru zahrnující Holandsko, Francii, Španělsko, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Polsko a pouze jeden den je rezervován pro Česko.

Oficiální stránky

http://the-brew.net/

Hudební ukázky např.

http://www.youtube.com/watch?v=JJ0p6miQAc0

http://www.youtube.com/watch?v=kNP0dzAVyjE

a mnoho dalších.

Koncert podpoří Rádio Beat, Czech Blues, Premedis.