neděle
31. července 2011
20:00 hod.

prázdninový tip

Protože Rampa přes léto odpočívá a otevřeno má jen hospůdka, nabízíme vám několik tipů na trávení prázdninových dnů. Žlutá plovárna na Malé Skále je ideálním místem pro partu kamarádů, nebo rodinu s dětmi - čeká tu na vás lanové centrum, největší půjčovna lodí v kraji, dětské hřiště, sportoviště, teráska s bufetem a také ideální koupání v čisté řece Jizeře. Otevřeno je každý den a aktuální informace získáte zde: w

Dalším tipem je inline stezka v Dolánkách u Turnova. 6km dlouhý úsek s perfektním asfaltem je vhodný jak pro maminu s kočárkem tak pro profíka bruslaře. Zaparkovat vůz a nakonec se občerstvit na terásce bufetu můžete pod Dlaskovým statkem.

Posledním tipem je přeshraniční výlet - česko -polsko - německý! Na jezeře Kristýna u Hrádku nad Nisou najdete půjčovnu lodí Nisa. Zde si můžete zapůjčit kanoe a splout účasný 20km dlouhý úsek až do německého Marienthalu - čeká vás nejdříve industriální krajina, pláně, výhled na elektrárnu a poté malebné údolí, skály, mosty a nakonci klášter. Vlakem se dostanete snadno zpět do Čech. Více info zde:

Těšíme se na Vás opět po prázdinách, vaše Rampa