pátek
16. září 2011
21:00 hod.

VIBES */and/* STYLE

Reggae, Rub-A-Dub a Dancehall ve velkým stylu hned od tří výborných soundů !

Forward March Posse, Equal-I-Zer Sound a Emergency JBC OneLove Station.

www.facebook.com/SelectaRollandblow

www.rollandblow.wbs.cz

www.myspace.com/rollandblow

Forward March Posse

se během své existence stali pevnou součástí pražské a české reggae scény. Během těch let stále pracují na svém stylu, který je odlišuje od ostatních lokálních seskupení…

Historie Forward March Posse se začala psát v Praze v srpnu 2006, kdy Papa Rejnok a Sir Marvin uspořádali první mejdan v pražské Wakatě. Tehdy jako start něčeho, co nemělo jasné ambice a obrysy. Celou posse dotvořil Don Cosmic a na krátkou dobu i kníže zlomených srdcí Lord Nostalgic. Časem a změnou sestavy se vykrystalizoval současný tým Papa Rejnok aka Fubatan a Don Cosmic (DC). Tito dva začali FMP směřovat ke kultuře nezávislých reggae soundsystemů, jak je známe z Jamajky, USA či Velké Británie. Proto je podstatným mezníkem rok 2009, kdy byla dokončena stavba jejich vlastního aparátu. Ten jim umožňuje dále rozvíjet styl inspirovaný velkými soundy jako Sir Coxsone Outternational a Jammy$ SuperPower.

Forward March Posse jsou hrdými propagátory soundu 80tých let – rub-a-dub a digitálního reggae. To jim však nebrání se na parties vrátit ke svým hudebním kořenům jako ska, rocksteady nebo soul a funk.

Equal-I-zer Sound

an international collection of ragga-ton, riddim lovers was found in summer 2007 by selectors Adam D /cz/, Ras Dread /cz/, mr. ISM /uk/ and 4G /cz/ at place called LALIBELA (Prague-CZ) by the time selektors Sista Kristie and Don Mafion /fr/ joined in and some of us disengage too. We cooperate with variety of mcs like Ras JAHdone /gha/, MC Turner /usa/, mr. WAK /cz/, mc Blaze Inspecta aka Crime Cheff /usa/, mc Katrin /ru/, mc Papa Rasty /cz/ Current active members of EQUAL-I-ZER reggae dub-step operative squadron bringin*/and/*apos; you heavy vibes every week.

We bring da fiah fi Equal rights and JAH-stice fi all da nations all da creations!!!! REGGAE / DUB-STEP / DANCEHALL / SKA