čtvrtek
24. listopadu 2011
20:00 hod.

THE FAST FORWARDS

The Fast Forwards, švédská indie-punk-rock*/and/*apos;n*/and/*apos;rollová kapela, která vystoupí jen ve třech městech ČR v rámci svého evropského turné, Vám možná bude připomínat zvuk světových kapel jako The Kooks nebo například Funeral Party - pokud máte rádi INDIE, nesmíte chybět na jejich show!

http://www.myspace.com/thefastforwards

http://www.youtube.com/watch?v=wUoXeVuRQzI

Support: EXIL 51 - liberecká pop-rocková kapela

http://bandzone.cz/exil51

http://exil51.bandcamp.com/

Více: Jací jsou The Fast Forwards? Nechme mluvit hudební publicisty. Švédský Fight Club napsal: „Představte si, že by se Beatles dali dohromady v roce 2007. Znělo by to stejně jako The Fast Forwards.“

Mattias Skeppstedt ze švédského Groove Magazinu se rozplývá: „The Fast Forwards nechybí sebevědomí. Scénu ovládnou, ještě než na ni vstoupí a dopřávají lidem v klubu takový zážitek, jako by hráli na velkém stadionu. Je to osvěžující - znějí neuvěřitelně dobře. Šlape jim to.“

Také gigantu Sony Ericsson neunikl potencionál švédských muzikantů; svůj model W715 und všechny následující ze série Walkman vybavil skladbou Don‘t Let Go. Loni v dubnu vydali The Fast Forwards své první minialbum, které vzniklo pod dohledem hip hopové legendy Thomase Rusiaka.

Skupinu tvoří bratři Gabriel (zpěv, kytara) und Christian (bicí) Alaresovi spolu s kytaristou Mikael em Hörnaeusem a baskytaristou Magnusem Nilssonem.

Role předskokanů se na jabloneckém koncertě zhostí liberecká nadějná skupina Exil 51, finalisté letošního ročníku soutěže amatérských kapel Stárplej.

lAkce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)