pátek
25. listopadu 2011
20:00 hod.

HOUBA */plus/* THE FIALKY */plus/* TOM 77

Lačná Ústa Tour ústecké punk-rockové Houby s pražskými 77punkery The Fialky a ústeckou punk-folkovou kapelou Tom77. Navíc speciální akce - v ceně vstupenky je jeden oblíbený nápoj - Cola s rumem :-) a i nadále se nechá objednávat za celkem slušnou cenu - 34 Kaček. Pro nezletilé je v ceně vstupenky 1 Cola bez rumu.

Lačná Ústa Tour - pod tímto názvem vyrázila ústecká punková kapela Houba s pražskými 77punkery The Fialky na podzimní tour. To má během října a listopadu dvanáct zastávek po ČR. Obě kapely si společné hraní již vyzkoušely na dvou velmi povedených koncertech na jaře, kde v klubech strhly mohutné pogo a pokoncertní párty až do ranních hodin.

Na turné uslyšíte kromě několika novinek z právě vycházející desky Kapitán77 od The Fialky, i většinu jejich klasických písní z předchozích dvou počinů. Ale i Houba má přichystané nějaké nové písně a kromě nich určitě zahraje i několik svých nejstarších hitů. Na vybraných koncertech pak obě kapely doprovodí akusticky Hřebík aka TOM 77, momentální host Houby. Pokud chcete vědět, proč se turné jmenuje tak jak se jmenuje, budete muset dorazit na některou z jeho zastávek, kde krom kapel bude na podiu přítomná i lačná pusa.

Sponzorem turné je SWIS-SHOP.CZ. CD obou kapel vydává PAPAGÁJŮV HLASATEL RECORDS (www.phr.cz).

Info:



Akce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)