sobota
20. října 2012
20:00 hod.

UCEE */and/* FLAVOUR BAND - International Call Tour

Talentovaný zpěvák s egyptsko-tuniskými kořeny vyjíždí na turné s novou deskou International Call za doprovodu skvělých muzikantů z kapely United Flavour. Reggae/Dancehall/Soul/Hip-hop.

Support: Emergency JBC OneLove Station. Jablonecký warriors v plnýpalbě!

UCEE BIO:

Autorská tvorba tohoto talentovaného zpěváka s egyptsko-tuniskými kořeny nejde charakterizovat pouze jedním žánrem. V jeho písničkách a energickém projevu se snoubí reggae, soul, hip-hop a Ucee nezapře ani své arabské kořeny. Jeho hudební kariéra odstartovala již v 15 letech, kdy spolupracoval s jedním z velkých vydavatelství v Německu. Za posledních pět let Ucee odehrál více jak 350 koncertů po celé Evropě a v severní Africe. Pravidelně spolupracuje s respektovanými německými skupinami Mortal Kombat a Soulid Kollective a vystupoval také vedle takových jmen jako jsou Tarrus Riley, Alborosie, Gentleman nebo Konshens.

Ucee žije již pár let v Čechách, kde vystupoval na mnoha festivalech, procestoval spoustu klubů a získal si respekt u fanoušků i hudební veřejnosti. Mohli jste ho vidět jako hosta na turné United Flavour, s jeho německou kapelou Royal Family (King Banana), pražskými Riddimshot i s několika DJs v klubech. V březnu 2012 vydal Ucee sólové album International Call, které obsahuje moderní mix reggae, dancehallu a soulu. Desku produkoval basista a producent Djei z United Flavour a mixoval respektovaný anglický producent Derek Fevrier. Album vyšlo kromě České republiky také v Německu, kde se setkalo s velkým ohlasem u recenzentů a skladby z něj zařadilo do playlistu na dvacet německých rádií.

Album International Call bylo pokřtěno 5. dubna v zaplněném Lucerna Music Baru. Ucee */and/*amp; Flavour Band navštívili během jarní a letní sezóny řadu open air akcí v ČR, Německu a Rakousku a jejich energická show se setkala pokaždé s velkým ohlasem u publika.

Flavour Band:

Doprovodná kapela složená z členů skupiny United Flavour. Flavour Band vznikl v roce 2008 a od té doby spolupracoval například s jamajským dancehallovým triem Ward 21, duem Big Famili z Martiniku, slovenskou zpěvačkou Tinou, hip hopovým triem AMO anebo britským zpěvákem YT.

Album International Call:

Ucee videoklipy:

Ucee */and/*amp; Flavour Band live festival Rock For Churchill:

http://www.youtube.com/watch?v=x21o5nVk7Oo

http://www.youtube.com/watch?v=TowRYFQcHJE

http://www.youtube.com/watch?v=p1pLv5a19oM

Ucee */and/*amp; Flavour Band live křest alba v Lucerna Music Baru:

ttp://vimeo.com/46151953 heslo: first love

tp://vimeo.com/46141565 h heslo: time is running

Ucee videodokument:

Ucee online: a