pátek
30. listopadu 2012
20:00 hod.

DISCOBALLS */plus/* PRAGUE CONSPIRACY */plus/* DOOWHENBLADE

České kapely napříč žánry ska - punk - rock. Afterparty: DJ DaRoot.

Prague conspiracy je šestičlenný útvar hrající mix rocku, northern soulu, disca, punku, ska a dalších kultivovaných stylů.

Discoballs jsou pražská osmičlenná ska/2 tone kapela. Mocná dechová sekce nebojící se hravých téměř večerníčkových melodií, neotřelé razantní bicí, které se neomezují na klasický ska rytmus, kytara, která nejen cinká off-beat, ale dokáže i řádně přitvrdit , pulzující disco basa, k tomu sličná energická zpěvačka v popředí a repertoár, který se vám rychle a bez optání dostane pod kůži. To jsou v kostce Koule.

Během svého šestiletého působení odehráli bezmála 400 koncertů v Česku a sousedních zemích. První CD Disco Very Channel bylo nominováno na cenu Anděl za nejlepší album roku 2008 v žánru ska*/and/*amp;reggae. V současné době propagují Discoballs na koncertech především své nové CD Rise and Shine, které bylo velmi dobře přijato jak fanoušky, tak kritikou doma i v zahraničí.

http://www.DiscoBalls.cz

Doowhenblade

Čtyřletý osmičlenný ensemble hrající Reichenberg Ska Punk. . V roce 2008 nahrál svoje první EP Doowhenblade.

Bicí - Matěj Macek, kytara - Jan Salanský, baskytara - Štěpán Bärtl, zpěv - Václav Novotný, tenor sax - Jiří Prýmek, trombon - Lucie Blažková, trumpeta - Tomáš Kolafa, klávesy - Ryan Nelson.

http://bandzone.cz/doowhenblade

Akce projektu „Jablonec nad Nisou 2012“ .