sobota
8. prosince 2012
20:00 hod.

MOTHER´S ANGELS */plus/* K2

Rock-popová kapela z Litomyšle Mother*/and/*apos;s Angels na turné Odejdeš v pyžamu přizvala královohradecké rockerky z K2.

Mother*/and/*apos;s Angels je čtyřčlenná agresivně popová partička z Litomyšle, která aktuálně natočila nový singl Pyžamo a k němu videoklip dosti originálním způsobem. Kluci vyzvali fanoušky, aby natočili a poslali krátká videa ve svých pyžamech, z nichž pak poskládali celý klip.

„Andílci“ nejsou žádnými nováčky na české klubové a festivalové scéně. Jeli turné s UDG, Divokým Billem nebo letos například festivalovou šňůru České hrady.cz a další velké festivaly.

Videoklip Pyžamo:

KáDvojky natáčely v pořadí druhou desku ve studiu Propast pod vedením Lukáše Chromka (Airfare) a Petra Kovandy (leden - duben 2012). K singlu Růžová natočily s Honzou Míkou (filmofon.cz) videoklip, který můžete vidět na Tv Óčko, a který má na youtube za necelé dva měsíce přes 14 000 shlédnutí. Album Odejdeš vyšla v červnu u vydavatelství EMI Czech Republic. Křest proběhl v Paláci Akropolis 18. 9. 2012. Desku pokřtil Petr Janda a kapela Škwor.

Videoklip Růžová:

„Turné jsme nazvali Odejdeš v Pyžamu, tak uvidíme, kolik fanoušků po koncertě takto dopadne a nebo od kolika fanynek a fanoušků budeme takto odcházet my:-)“, říká Kuba, zpěvák MA. „Rádi bychom lidem nabídli neotřelou a hlavně muzikantsky dobrou show!“, dodává frontman Mother*/and/*apos;s Angels Jakub.

„Na společné tour se už moc těšíme a doufáme, že si tu jízdu pořádně užijeme. Máme v plánu nějakých 12 až 15 koncertů napříč celou republikou a to už je pořádná porce rock*/and/*amp;rollu. Každopádně se přijďte podívat na mladou krev českého rocku.“ říká Klára, kytaristka a zpěvačka K2.

V Jablonci hráli s UDG a s Divokým Billem v rámci jejich turné v roce 2010.