pátek
22. února 2013
20:00 hod.

THE FIALKY A BULBULATORS (PL)

Pražská kapela The Fialky je parta čtyř muzikantů založená roku 2000, jejich čas ale přišel až po šesti letech své existence, kdy v roce 2006 vydali EP UNITED, které odstartovalo jejich spolupráci s největším českým punkovým labelem PH Rec. (Papagájův hlasatel records), u kterého dodnes vydali tři alba - Průser (2007), Šance (2008) a novinku Kapitán77(2011). The Fialky se vždy hlásili k první vlně punkroku ke které odkazují hudbou i typickou image, i když bez politického poselství. Jejich koncert je vždy strhující zážitek a stojí za to ho navštívit!

Kapela: Kečup - kytara, zpěv / Tom - bicí, zpěv / Ota -basa, zpěv / Green - kytara, zpěv

www.thefialky.cz

Polská punková legenda Bulbulators byla založena na ruinách legendárních Ramses and the Hooligans.

Bulbulators hrají více než 20 let, získali místo u některých vedoucích představitelů polské scény punk. Jejich tradiční znění by měla apelovat na všechny fanoušky The Clash, Ramones a Subs. Vydali pět desek a jejich skladby vyšly na mnohých kompilacích. Bulbulators mají pověst skvělé živé kapely, o

čemž svědčí jejich četné koncerty po celém Polsku a České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Německu, Francii a Anglii.

Kapela: Peter Tohak - zpěv, Arthur LATOSI*/and/*amp;#209;SKI - kytara, Paul Siegel - bass-bicí

Kondratowa Krzysztof Krzysztof LATOSI*/and/*amp;#209;SKI a rytmická kytara.

www.bulbulators.com

www.myspace.com/BULBULATORS

www.facebook.com/pages/BULBULATORS/162447410485290Akce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)