pátek
16. prosince 2016
20:00 hod.

SEBASTIAN A UDG

Koncert UDG a Sebastiana s kapelou v rámci Vánočního Emotikon tour 2016! Obě kapely s novou deskou!

Loni si UDG na sváteční klubovou šňůru pozvali liberecké Atmo Music, letos padla volba na jednu z nejvýraznějších tváří nastupující generace. Sebastian s doprovodnou kapelou doplní UDG na všech dvanácti koncertech série. Turné je zároveň jedinečnou příležitostí potkat se a pobýt s hudebníky i po skončení koncertu. „Vánoční tour bývá každý rok na většině zastávek vyprodané, mívá užasnou atmosféru. Po vystoupení v klubech vždy zůstáváme, pokecáme a popijem s fanoušky,“ zve fanoušky na pověstné mejdany baskytarista Pavel Vrzák.

UDG vydali zkraje roku album Emotikon. Živě už některé nové písničky otestovali na společných akcích s Xindlem X i během letních festivalů, ale pevnou součástí koncertního programu UDG se deska stane až nyní. Zatím nejúspěšnější písní z alba Emotikon je singl Atomy. Duet s Jakubem Děkanem za půl roku nasbíral na YouTube přes 1,2 milionu zhlédnutí a hned čtyřikrát zvítězil v hitparádě televize Óčko.Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz


Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.0-udg-a1-web.jpg2-sebastian-promo21385.jpg9-udg-2016-roman-cerny.jpg


Akce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)