pátek
30. listopadu 2018
20:00 hod.

SKAMPIDA (KOLUMBIE)

Show postavená ze všech hudebních žánrů, které mají koule, a to vše okořeněné nemalou porcí jižní Ameriky! Milovníci všech latino hopsaček by neměli prošvihnout!

SKAMPIDA patří k nejúspěšnějším a nejpopulárnějším kolumbijským kapelám dneška. Nejen díky svým podmanivým rytmům si tito muzikanti vydobyli solidní renomé a účast na podiích po celém světě, stejně jako prestižní hudební ocenění ve své domovině i od významných světových hudebních časopisů. Úspěch dokládá na 700 koncertů v Jižní Americe, 300 vystoupení v USA a Kanadě a 150 evropských show, to vše od roku 2013. Kapela měla možnost si zahrát po boku THE SKATALITES, MOLOTOV, DEAD KENNEDYS, VOODOO GLOW SKULLS, KING CHANGO, ALICIA KEYS, SKA_P, ADF, URIAH HEEP, MANU CHAO, GOGOL BORDELLO, SKINDREAD a mnoha dalších.

SKAMPIDA je barevnou a hravou fúzí kolumbijského reggae, folklórních rytmů, městských zvuků jako jsou hip hop a punk, latinských stylů (cumbia a champeta), přičemž do celého tohoto svěžího koktejlu je pro větší břink a šťávu přidáno něco z gypsy vlivů a drum & bass. O pořádnou zábavu na jejich koncertech je tedy postaráno, jak ostatně dokládají i jejich videa.

www.skampida.com.co
www.soundcloud.com/skampidaOnline předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz


Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.5-b-w-logo-hall-1.jpg9-1429681533-skampida-2-large.jpg1-skampida-foto-carlos-lema.jpg2-jet8-foto2015.jpg