pátek
11. listopadu 2022
19:00 hod.

SKRZJAZZFEST

Vystoupí Ester Kočičková & Moody Cat Band, Crystal Ball´s Quartet of Freedom a mladí jazzoví Jablonečáci JamFam.
Ester Kočičková & Moody Cat Band:
Nekorektní písňová show o Bohu, lásce a smrti...
Svérázný „polyester“ tuzemské kulturní scény se tentokrát publiku představí jako nekompromisní textařka ✍️, i jako pohříchu kompromisní, ale nakonec ještě biologicky udržitelná zpěvačka. 🎙
Ve zhruba dvouhodinové, v mnoha směrech vskutku nekorektní písňové férii zazní ty nejznámější i nejzásadnější světové hity: od výběru z jazzových standardů, přes dílčí exkurze do repertoáru Amy Winehouse, Lou Reeda, Davida Bowieho, skupin Rammstein, Boney M. a dalších superhvězd, až po něžné a režné balady ze zpěvníku mexické superdivy Chavely Vargas. 
Tento žánrový chaos však Ester v rámci představení spojí do naprosto logického celku, ať už humorně odlehčenými komentáři a vysvětlivkami, nebo samotnými písňovými texty ve zvukomalebné češtině, které svým oblíbeným skladbám ušila na míru, protože, jak říká, si o to samy říkaly!
Moody Cat Band složení: Petr Zatloukal (akustická kytara, zpěv), Lucie Fremlová (basová kytara) a Petr Kamiš (bicí a perkuse).
https://www.facebook.com/profile.php?id=100063501446662
Crystal Ball´s Quartet of Freedom:
Crystal Ball's Quartet od Freedom je projekt, který se vymyká obvyklým vzorcům kapelní hierarchie. Hudebním lídrem je totiž skutečná křišťálová koule, která hráčům během divokých improvizací poskytuje magickou vizi dalších a dalších linoucích se tónů. 🎼
Uskupení založili v roce 2019 klavírista Jiří Pokorný, basák Michal Jambor a saxofonista David Le Cam, od letošního roku se k nim přidal bubeník Adam Štola. Můžete se těšit na pěkně nevyzpytatelnou show! 
https://m.facebook.com/CBQoF/
JamFam:
JamFam je více či méně jablonecké uskupení talentovaných hráčů. Sestava je proměnlivá, jednotlivé interprety ale můžete znát z mnoha dalších uskupení. Přijďte zjistit, kdo se objeví... 🙂 Přislíbeni jsou tito hudebníci : 
Štěpán Turek - basa
Jonáš Turek - kytara
Bert Kundrák - trubka
Petr Phota - bicí
Vít Sladký - klavír, pozoun
Anička Kvíčalová - klavír
Nabídnou známé hity i skvělá improvizační okénka. Výtečně tak doplní lineup pátečního večera.

Akci podpořilo statutární město Jablonec nad NisouOnline předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz

důchodci 100
Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.9-crystal.jpg6-ester.jpg0-ester-a-band.jpg