pátek
8. prosince 2023
20:00 hod.

STO ZVÍŘAT & WALBANDA

Koncert na počest Honzy Kaliny. Dvě žesťová hudební tělesa, která spojí párty a hudbu jako jednu duši. Afterparty: DJ HAZEFLOW+Dr.X (reggae, dub) Pozor: 100zvířat start ve 20hodin!

Kapela STO ZVÍŘAT vznikla v roce 1990 a stala se průkopníkem tehdy u nás téměř neznámých žánrů ska a rocksteady. Vycházela z tehdejší vlny anglických kapel jako Madness, Specials nebo Selecters. V porevoluční době, která přála spíše undergroundovým kapelám, přišla s veselými melodiemi, tanečními rytmy a s mimořádně kvalitními texty Tomáše Belka. S tímto koktejlem posléze doplněným i o reggae nebo swing se už 33 let drží na špičce jak klubové, tak festivalové scény. Devítičlenná úderka má za sebou více jak 2400 koncertů u nás, ve Spojených státech, Francii, Německu, Švýcarsku, Belgii a Slovensku. Na svém kontě má 12 řadových alb a nespočet účastí na různých kompilacích. Rovněž se věnuje pravidelně natáčení klipů, kterých má v archivu okolo dvacítky. V posledních letech nastoupilo do kapely několik výrazných mladých muzikantů, kteří přinesli novou energii. Kapela se nachází v tuto chvíli zřejmě ve své vrcholné formě, o čemž svědčí nejen reakce fanoušků, ale i odborné kritiky.

Walbanda je český brassband se základnou v Praze hrající funky-disco balkan plný trumpet a trombonů.Online předprodej u našich partnerů:

KOUPIT ONLINE goout.net
7-100zvir.jpg9-100zvirat.jpg