úterý
6. března 2018
20:00 hod.

THE BREW (UK)-ZRUŠENO PRO NEMOC

Jedna z největších rockových pecek západoevropských klubů a festivalů - se omlouvá, ale pro nemoc kytaristy ruší všechny březnové koncerty. Je nám líto, budeme se snažit domluvit náhradní termín.

Fascinující energie trojice vynikajících instrumentalistů z Velké Británie.

Power rockové trio pocházející z anglického města Grimsby již svým prvním albem „The Joker“ (2008) dokázalo, že se jedná o kapelu, se kterou je třeba počítat. Nadšené koncertní recenze hovořily o „superskupině, ve které se setkal Jimi Hendrix s Johnem Bonhamem a Johnem Entwistlem“. O jejich verzi skladby Little Wing se svého času v kuloárech vášnivě diskutovalo. Od té doby se kapela stala jednou z nejuznávanějších ve svém žánru vůbec. Jejich kombinace po hudební stránce špičkově zvládnutého klasického rocku spolu s mladickým elánem, neuvěřitelným nasazením a přidrzlým současným vzhledem (včetně jejich anglického humoru) je obdivuhodná.

Do dnešního dne soubor vydal šest alb. Kromě výše uvedeného to jsou „A Million Dead Stars“ (2010), „The Third Floor“ (2011), „Live In Europe“ (2012), „Control“ (2014) a zatím poslední „Shake The Tree“ (2016), které produkoval renomovaný Toby Jepson, hard rockový veterán, známý jako frontman skupiny Little Angels, ale také svou spoluprací na albech u nás oblíbených Saxon nebo Fastway. V průběhu letošního roku vyjde již sedmá studiová kolekce nahrávek, tentokrát pod hlavičkou světoznámé firmy Napalm Records.

Současný koncertní repertoár tvoří směs osvědčený skladeb z různých období historie kapely plus pár songů z ještě nevydaného nosiče. Fanoušci živelné muziky se mají na co těšit.

Jason Barwick – kytara, zpěv

Tim Smith – basa, vokál

Kurtis Smith – bicí, vokál


http://the-brew.net/
Změna otevírací doby: http://www.klubnarampe.cz/cs/novinky/pozor-na-zmenu-oteviraci-doby-a-predprodeje.html


1-brew1.jpg7-the-brew-live-600x487.jpg8-the-brew-herzberg-1-0045.jpg8-the-brew.jpg9-the-brew.jpg