pondělí
7. listopadu 2016
20:00 hod.

THE BREW (UK)

Poprvé v Čechách v r.2011 hráli na Rampě a pak ještě v 2013. Fascinující energii téhle trojice vynikajících instrumentalistů teď můžete zažít v Praze v klubu Nová Chmelnice, kde koncert pořádáme. Super i support: PRISTINE (NOR) + MARIUS TILLY (DE)

THE BREW
Power rockové trio pochází z anglického Grimsby a už svým prvním albem „The Joker“ (2008) dokázalo, že se jedná o kapelu, se kterou je třeba počítat. Nadšené koncertní recenze hovořily o „superskupině, ve které se setkal Jimi Hendrix s Johnem Bonhamem a Johnem Entwistlem“. O jejich verzi skladby Little Wing se svého času v kuloárech vášnivě diskutovalo. Od té doby kapela vydala další čtyři alby a stala se jednou z nejuznávanějších ve svém žánru vůbec. Jejich kombinace po hudební stránce špičkově zvládnutého klasického rocku spolu s mladickým elánem, neuvěřitelným nasazením a přidrzlým současným vzhledem (včetně jejich anglického humoru) je obdivuhodná. Na své letošní vystoupení v České republice skupina přiveze svoje čerstvé album „Shake The Tree“, které vychází koncem září a produkoval ho renomovaný Toby Jepson, hard rockový veterán, který je známý jako frontman skupiny Little Angels, ale také svou spoluprací na albech u nás oblíbených Saxon nebo Fastway. První pražský koncert tak bude směsicí zcela nového repertoáru a osvědčených skladeb starších. Fanoušci živelné muziky se mají na co těšit.
http://the-brew.net/
Příprava nového alba  https://www.youtube.com/watch?v=2MuFFiR-Fw8

Spolu s The Brew vystoupí dvě vyjímečné skupiny:
PRISTINE
Pristine česky znamená bezvadný, dokonale čistý, neposkvrněný. Tyto atributy prefektně popisují kapelu a její hudbu. Skupina vedená zpěvačkou a skladatelkou Heidi Solheim stojí pevně na základech rocku 70. let obohaceném o současnou razanci a nadšení.
„Severské norské blues má větší sílu než střelný prach. Blues rock v tom nejlepším světle. Příští blues rocková senzace přichází z Norska? Ano, tak tomu opravdu je.“ To je pouze několik úryvků nadšených recenzí reagujících na zatím tři vydaná alba. Je to parta, kterou opravdu stojí za to vidět a slyšet živě.
http://www.pristinemusicproduction.com/
Živě 
https://www.youtube.com/watch?v=WUJNBVZgF6U

MARIUS TILLY
Marius přijede se svým novým albem „Nebula Rising“. Tento počin představuje německého kytaristu a zpěváka, který dříve býval doma v postmoderním blues rocku, jako zkušeného skladatele a interpreta, snažícího se nyní zamířit do oblasti alternativního rocku. Na pražském koncertu se kapela bude snažit dokázat, že titul „Best Newcomer“ v soutěži rockových kapel v roce 2014 získala oprávněně.
http://mariustilly.com
Marius živě  https://www.youtube.com/watch?v=axMDN2kzQ0Q


Pořádá Sundisk, s.r.o. v klubu Nová Chmelnice, Koněvova 2597/219, Praha 3Online předprodej u našich partnerů:

www.ticketstream.cz

Předprodej na baru Klubu Na Rampě


7-the-brew-poster-2016.jpg6-the-brew-press-1-by-tony-mottram-large.jpg