pátek
29. srpna 2014
20:00 hod.

TIPY na akce a výlety

Podívejte se na naše tipy kam vyrazit s partou či s rodinou...

www.zlutaplovarna.cz 

Sportovně rekreační areál na Malé Skále v Českém ráji. Je zde ideální místo na koupání v čisté řece Jizeře, občerstvení, posekaná prostorná louka na opalování a míčové hry. V areálu je také hřiště na beachvolejbal nebo nohejbal, posedět můžete také na terásce Žluté plovárny s výhledem na řeku nebo hrad Pantheon.  Občas tady projede žlutá ponorka, ale nenechte se rozhodit...

 

Žlutá plovárna nabízí mnoho dalších služeb - podívejte se:

 

Půjčovna lodí Jizera na Malé Skále 

Půjčte si loď (kanoe pro 2-4 osoby, nebo raft pro celou vaší bandu) a splujte si řeku třeba z Malé Skály do Dolánek. 9 kilometrů pohodové plavby se zastávkou na pivko a obídek. Půjčujeme také kajaky na divokou vodu a novinku na českých řekách - paddleboard - stojíte a pádlujete na surfovém prkně :-)

 

Půjčovna koloběžek pro celý Český ráj 

Cesta na koloběžkách po Greenway Jizera - pohodlné cestování a příjemný výlet pro celou rodinu. Z Dolánek na Malou Skálu na koloběžce a zpět třebas vlakem. V Nabídce je přes 90 koloběžek pro malé i velké zájemce :-) Koloběžky si můžete půjčit v našich základncáh na Malé Skále (centrální parkoviště nebo Žlutá plovárna) v Křížkách (Penzion a hospůdka Křížky nebo v Dolánkách - Kemp Dolánky.

Tam na lodi, zpět na koloběžce 

Ideální spojení vodní turistiky a nové cyklostezky na břehu Jizery. Výlet na půl dne pro celou rodinu. Zaparkujete v DOlánkách na parkovišti pod Dlaskovým statkem, zapůjčíte si zde koloběžky, jedete příjemných 7 kilometrů na Žlutou plovárnu, zde se občerstvíte a vyměníte dopravní prostředek. Na lodi pak splujete zpět do Dolánek. 

 

Lanové centrum SUNDISK 

Bezpečný adrenalin ve výšce 6 až 8 metrů. Tarzanův skok, nebo jízda na lanovce dlouhé 85 metrů - to jsou lákadla našeho lanového parku na Žluté plovárně na Malé Skále. Programy pro jednotlivce, rodiny s dětmi i adrenalinuchtivé party až do 40ti osob - Vemte celou třídu a hybaj na lana!

 

Penzion a hospůdka Křížky 

Místo pro váš odpočinek během cestování po Greenway Jizera. Penzion pro rodiny s dětmi, školní třídy a firemní akce. Prostorná zahrada s grilem a dřevěným sezením, hřiště pro děti a atrakce pro nejmenší. Studené pivo a zmrzlina... letní pohoda na břehu Jizery :-) www.penzionkrizky.cz 

 

 

Kemp Dolánky 

Nový kemp přímo pod Dlaskovým statkem, u řeky Jizery. Nechybí zde půjčovna koloběžek a šlapacích vozítek GO KART, půjčovna inline bruslí, občerstvení. Obzvláště příjemné je plavání nad Doláneckým jezem. Otevíráme začátkem prázdnin! 

 

 

Půjčovna lodí na Nise

Naše základna na jezeře Kristýna v Hrádku nad Nisou vám od letošního roku nabídne kromě kanoí a raftů také koloběžky! cestuje po kraji trojmezí po česko německo polské hranici - tam na lodi, zpět na koloběžce. Vyzkoušejte řeku, která ještě není přeplněná vodáky!

 

 

Užívejte léto a zastavte se u nás u Jizery nebo Nisy - rádi vás uvidíme :-)

www.zlutaplovarna.cz

www.pujcovnalodinisa.cz

www.penzionkrizky.cz