středa
17. ledna 2024
20:00 hod.

UNDERGROUND COMEDY CLUB

Ultimátní dvouhodinová stand-up show plná humoru, který vás nenechá v klidu.
Náš stand-up znáte z Comedy Clubu, znáte nás z našeho pořadu na Stream.cz a teď jedeme za vámi! Podstrojíme vám pořádnou porci našeho humoru, co je občas jemný jak dětská prdýlka, jindy nabroušený jako břitva v Barber Shopu.  Témata, o kterých se nemluví. Bude to zase stand-up vostrý, chvílemi sprostý a mládeži do 15-ti let nepřístupný.
Vystoupí:

TOMÁŠ PLHOŇ - Produkt Českých Budějovic, kde dle jeho slov všechno chutná jako Budvar. Možná proto je tak zahořklý. Nicméně rozhodl se toho využít nejlepším možným způsobem a začal kariéru ve standupu, kde může z pódia řvát na lidi bez toho, aby se o něj zajímala policie.

MARTIN FILIPPI - Má italské příjmení, německý účes ale je Čech jako poleno. Má rád slovní hříčky, kvůli kterým se v jeho vystoupení moc pravdivých věcí nevyskytuje. Mluví o životě, ale ne o svém. O úspěchu, ale ne o svém. O vlasech... O to divnější to pak je, když se něco soukromého rozhodne zařadit. Doufá, že je vtipnější, než umělá inteligence.

JIŘÍ CHARVÁT - Vykouřil halucinogenní žábu a zjistil, že neexistuje. Jeho humor ocení zejména ti, kdo měli tu smůlu, že v téhle inkarnaci vyfasovali jako avatara nahatou opici.


Online předprodej u našich partnerů:

KOUPIT ONLINE goout.net
6-comedy4.jpg9-comedy3.jpg1-comedy2.jpg7-ugcc-insta-obecny.jpg