sobota
15. prosince 2018
20:00 hod.

VÍTKOVO KVARTETO A VETERÁNI STUDENÉ VÁLKY

aneb VÍTKOVO VETERÁNI - frontální útok na kulturní scénu. Bigbeatový koncert.

Vítkovo Veteráni je syntéza uměleckého odkazu dvou pilířů českého bigbeatu konce minulého tisíciletí a začátku tisíciletí našeho. Vítkovo Kvarteto a jeho 14 skladeb znali tehdy téměř všichni. Veterány Studené Války, tvořící onen druhý pilíř, neznal téměř nikdo. Ale jejich jediné vydané studiové album s úžasnými Fanánkovými texty a muzikou Oty Petřiny se právem řadí k tomu nejlepšímu, co v českém bigbeatu v tomto období vzniklo.  

Vítkovo Veteráni se v letošním roce se rozhodli touto syntézou obou slavných pilířů zahájit frontální útok na stávající kulturní scénu a bez zjevné snahy o popularizaci své činnosti se jim daří dosahovat jeden stanovený cíl za druhým k cíli hlavnímu: slávě na věčné časy a nikdy jinak! Vývoj musí být ale tak pomalý, aby  pokrok nešlo lidským okem zaznamenat. Revoluci nechme jiným. Každé zbytečné slovo je zbytečné!

Proto každé vystoupení souboru Vítkovo Veteráni je nezapomenutelným zážitkem pro publikum, tak i pro soubor. A to i proto, že rozdíl mezi nimi není téměř znatelný!Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz


Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.1-vsv-vk-1.jpg7-vv-04.jpg7-vitko-kvartet.JPG6-veterani.jpg4-vitkovo-kvarteto.jpg