středa
23. června 2021
20:00 hod.

VLADIMÍR MIŠÍK & ETC - KONCERT ZRUŠEN

Je nám moc líto, ale už dvakrát přeložený koncert jedné z největších českých rockových legend se neuskuteční. O vracení vstupenek níže.

"Vážení přátelé, dovolte, abychom Vám oficiálně oznámili skutečnost, kterou jsme velmi dlouho a ne snadno zvažovali.
Z důvodů dlouho přetrvávajících (v poslední době bohužel se zhoršujících) zdravotních problémů byl Vladimír Mišík donucen se rozhodnout ukončit pravidelnou koncertní činnost. Toto bylo také v poslední době doporučováno ošetřujícími lékaři.
Prakticky to znamená, že rušíme všechny naplánované (i přesunuté) koncerty. Je nám to velmi líto, ale je to jediná možnost, jak udržet relativní zdraví a kvalitu života Vladimíra Mišíka v nehoršícím se stavu.
Všem fanouškům a pořadatelům děkujeme za dlouhodobou přízeň."
Šimon Kotek a spolupracovníci (z pověření Vladimíra Mišíka)

Vladimír Mišík - rockový zpěvák, skladatel, textař, svými spoluhráči a přáteli už léta mírně ironicky, avšak právem přezdívaný „Legenda“. Se svou první kapelou hrával po parcích Elvise a Semafor, na barrandovském truhlářském učilišti založil skupinu Uragán. Po krátké epizodě u Komet spoluzakládal jednu z nejslavnějších českých kapel 60. let Matadors, v jejichž čele se začal hudbou zabývat profesionálně. V zimě 1968 s bývalým kolegou z Komet a Matadors, kytaristou Radimem Hladíkem, založil Blue Effect. S ním se Mišík prezentoval na první dlouhohrající desce Meditace. Po jejím vydání byl ze souboru vyhozen, vzápětí jej bubeník Jaroslav Erno Šedivý pozval do další slavné kapely tehdejší doby,Flamenga. S ním natočil Vladimír Mišík dodnes nesmrtelné album Kuře v hodinkách na texty Josefa Kainara. Ke konci první poloviny sedmdesátých let založil skupinu ETC…, se kterou – přes mnohé personální změny a dvouletý zákaz činnosti v 80. letech – koncertuje dodnes. V letech 1976 – 2004 vydal Vladimír Mišík s ETC… deset řadových alb, několik dalších kompilací a podílel se na několika vedlejších projektech. Mnohé Mišíkovy písně, často na texty známých českých básníků (Václav Hrabě, Josef Kainar, Jiří Dědeček ad.), doslova zlidověly a jsou ozdobami „kytarových večírků“ několika generací.

Vstupenky zakoupené přes systém Paypal online mohou být vráceny zpět na účet, ze kterého byly hrazeny. Vstupenky zakoupené v Klubu Na Rampě, protože klub je stále uzavřen, lze vrátit po dohodě.  Nebo je možné si vstupenku ponechat a využít ji k nákupu jiné vstupenky, až se klub opět rozjede. Pište na milena@klubnarampe.cz. Díky.


7-vladimir-misik-portret-aja-dvorackova-ii-full.jpg