pátek
28. února 2020
20:00 hod.

VLADIVOJNA LA CHIA & 4TRIO

Dynamická nadžánrová hudba, ve které se snoubí křehká intimita s temperamentem a místy až brutální divokostí. Nezaměnitelná zpěvačka, textařka, producentka za doprovodu pětičlenného akustického čtyřtria. Support: Marvan/Odvárka & Stianko - Liberec.

4Trio je zkratka pro pětičlenné akustické čtyřtrio zpěvačky a skladatelky Vladivojny. Kapela s desetiletou tradicí je výjimečná svým svérázným a pestrým přístupem ke skladbám, které Vladivojna skládá jak sama pro sebe, tak také pro film a divadlo. Součástí tohoto 4Tria jsou brilantní zkušený kytarista Aleš Bajger, výrazná violončelistka Terezie Kovalová, která Vladivojnu doprovází od svých 16 let, charismatická šansonová zpěvačka Sylvie Bee a nově také bubeník Luboš Pavlík.

Vladivojna se svým 4riem hraje dynamickou nadžánrovou hudbu, ve které se snoubí křehká intimita s temperamentem a místy až brutální divokostí. To vše za výhradního doprovodu akustických nástrojů. Kapela je za dobu své existence natolik dobrodružným celkem, že se velmi ráda a nečekaně pouští během koncertů do odvážných improvizací od opery, fada až po zběsilý punk. Občas Vladivojna pro zpestření vytáhne svého oblíbeného humra nebo trombonku a to se pak dějí věci…

Expresivní zážitek s výraznou katarzí. Vladivojna byla s touto sestavou pozvána v roce 2019 do prestižního Kennedy centra ve Washingtonu v USA.

www.vladivojna.com

Support:

Marvan/Odvárka & Stianko

Audio-vizuální experiment vycházející z autorské knížky Jakuba Marvana Zrodila se z nebe.

Text: Jakub Marvan, Audio: Jan Odvárka, Video: Pavel Stianko

https://www.facebook.com/marvan.odvarka.stianko/Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz


Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.8-vladivojna.jpg7-vladi-a-4trio.jpg6-vladivoj.jpg


Akce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)