úterý
10. prosince 2013
20:00 hod.

VLOŽTE KOČKU

Vložte Kočku jsou jedním z nejzajímavějších a nejosobitějších novodobých českých projektů. Svým mixem rapu, rocku a elektroniky si vysloužili i nominaci na cenu Anděl v kategorii elektronická hudba.

Vložte kočku jsou čtyři lidé obsluhující elektrohousle, bicí bubny, vesmírnou stanici s hlasem a pianino.

V březnu 2012 vydali TáTu, první dlouhé album, které sklidilo několik téměř nadšených recenzí a nominaci na Anděla v kategorii elektronická hudba. TáTu si v prvním roce od vydání stáhla bezmála tisícovka lidí. Ve světě je i 111 chlupatých flashek s TáTou a s bonusy v podobě všech předchozích nahrávek a video záznamu Landmine Alert Live Sessions 2011 ze střechy někde na Národní třídě.
V červenci 2013 kapela vyrobila soundtrack k němému filmu Deník ztracené, který na živo představila na LFŠ 2013 v Uherském hradišti(recenze fmzine)
Za zmínku stojí úspěšná účast na Colours of Ostrava 2013 (recenze indiemusic) nebo zaznamenané vystoupení v karlínském Studiu A Českého rozhlasu v rámci Radio Wave Live Sessions 2012.

Seat  je jméno nového alba, které vychází na netlabelu landminealert.org dne 18.11. (poprvé naživo 20.11. ve Flédě) a které kapela představí i v Klubu na Rampě.

Více info o kapele zde:  http://bandzone.cz/vloztekocku  http://landminealert.org/vloztekocku

 
K zakoupené vstupence dostanete zdarma plechovku Staropramen COOL!


1-vlozte-kocku-na-colours-of-ostrava-2013.jpg0-vk-2.jpg6-seat-plakat-02-a3-jablonec.jpg