pátek
18. listopadu 2016
19:00 hod.

VOXEL + POKÁČ - TOUR CO SEDNE

Písničkáři VOXEL a POKÁČ po spolupráci na Voxelových albech a několika společných písních vyrazí koncem října na početné podzimní Tour, co sedne.

Akustické koncerty budou mít jakýsi rodinný charakter, všechny budou na sezení a záměrem umělců je být si se svými příznivci blízko, aby měli všichni zkrátka pocit, že si je pánové pozvali k sobě domů na návštěvu. „Vracíme se po šíleném koncertním létě do klubů a nemůžeme se dočkat! S koupí lístků radši nečekejte, např. oba pražské a jeden brněnský koncert jsou již teď vyprodány,“ vyzývá Voxel a Pokáč dodává: „Na tour se hrozně těšíme! Lidi mohli vybrat zastávky, nyní můžou na facebooku sami tvořit náš playlist a navíc je po koncertě nebudou bolet nohy. Co víc si přát! JRepertoár je postaven na sólových písničkách obou protagonistů i na několika duetech, např. Ekosong a Zejtra je taky den. Jak známo, Voxel a Pokáč spolu tvoří již dávno autorskou dvojici, kdy Voxelovou doménou je stránka hudební a Pokáč vymýšlí texty.

Voxel patří k nejvýraznějším hudebníkům nové generace. Za svůj debut All Boom! získal hned několik ocenění, stal se například Hvězdou internetu v  anketě Český slavík 2014, objevem Óčka pro rok 2013, na cenách Anděl 2014 byl nominován v kategorii Objev roku... V roce 2015 vydal druhé album Motýlí efekt, kolekci folk-popových písní, mezi kterými nechyběly ani hity – V naší ulici (aktuálně s více než 6 milióny zhlédnutí na YouTube!), Jednou a V čase zpátky. Mimořádný talent začínal blíže popu, ale postupem času směřuje k osobitému kytarovému písničkářství. Na koncertech podobně jako třeba Ed Sheeran baví publikum s využitím chytrých krabiček a efektů.

Pokáč, vlastním jménem Jan Pokorný, sebeironicky charakterizuje svůj styl jako „nepovedený pokus o folk, případně nezdařený pokus o hudbu“. Jeho dosavadní tvorba potvrzuje, že jde jednoznačně o nadsázku. Pokáč „funguje“ především na YouTube. Mezi mnohými zaujala písnička Pohádka, ke které dokonce kdosi vytvořil Minecraft klip, který již nasbíral přes milion zhlédnutí, stejně jako Pokáčův klip k debutovému singlu Vymlácený Entry.
Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz

Omezený počet vstupenek


3-voxel.jpg5-pokac.jpg