sobota
9. března 2019
20:00 hod.

WOHNOUT - MÁME NA MÍŇ TOUR

Koncert pořádá Klub Na Rampě v Eurocentru! Support: Gingerhead. Poté afterpárty v Klubu na Rampě - DJ DaRoot! Vstupenky budou i na místě!

Wohnouti jsou na hudební scéně dvaadvacet let, není tedy potřeba je představovat.

Kapelu tvoří od počátku bratrská dvojice Jana a Matěje Homolových (oba kytara a zpěv), baskytarista Jiří Zemánek a bubeník Zdeněk (Fenek) Steiner.

Pražská partička funguje sice už více než dvacet let, ale z mladých skejťáků se stali prostě jen starší skejťáci. Mladický temperament a svérázný smysl pro humor totiž formaci neopustil ani po oslavách dvou dekád fungování.

Skupina vsadila na pestré, tvrdé a zároveň melodické kytary, české texty a energické koncerty, tím si brzy získala přízeň posluchačů.

Deváté řadové album skupiny Wohnout nese jméno "Miss maringotka" a nabízí v podstatě vše, co máme na partě kolem bratří Homolů rádi. Novince nechybí charakteristický humor, energické skladby ani hymnické refrény. A vůbec nevadí, že jsou to prostě jen další klasičtí Wohnouti.

Support: Gingerhead
Gingerhead jsou kapelou poskládanou ze zkušených hudebníků, které znáte například z Tata bojs, Walk Choc Ice nebo Ivan Král band.
Svým debutovým singlem Holy Ground obsazují hned první příčky několika předních
českých hitparád. Zklamáni rozhodně nebudou ti, jenž stylově oslovuje
např. P!nk, Paramore nebo Red Hot Chili Peppers.

Eliška Pekárek Flaková (zpěv) - frontmanka kapely, jejíž hudební kořeny sahají až ke skupině Reskata. Ta ve své době zabodovala v  několika hudebních soutěžích a získala si pozornost nejen u nás, ale i v Evropě.

Maťo Mišík (kytara) - zakládající člen kapely, starší syn zpěváka Vladimíra Mišíka, bratr Adama Mišíka. Zkušený kytarista, který v minulosti působil například v Tata Bojs nebo
v kapele Anety Langerové. „Málokdy jsem si něčím tak jistý, jako teď kapelou Gingerhead. Takové přesvědčení, že něco má smysl, jsem naposledy cítil, když jsem v roce 2002 vstupoval do Tata Bojs."

Luboš Moravec (kytara) - někdejší zakládající člen kultovní kapely Walk Choc Ice, který v minulosti spolupracoval také s Ivanem Králem nebo Davidem Kolerem. „Gingerhead je zatím nejlepší kapela, ve které jsem kdy hrál. Naše hudba kombinuje všechno, co je mi blízké – pop, rock, funk a silné melodie. K tomu všemu si naprosto skvěle rozumíme nejen hudebně, ale i lidsky."

Tomáš Piala (bicí) - asi jediný témeř profesionální muzikant v kapele. Můžete ho znát z kapely Jarret a mnoha dalších hudebních projektů.

Vlasta Klein (basová kytara) - v dávných dobách brázdil české vody s jednou z  nejvýraznějších grunge skupin devadesátých let Gallery of the Dirt.
Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz

www.smsticket.cz


Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.4-tour.jpg9-14907621-1187539471332367-4676997443405769463-n.jpg4-gingerhead-promo-foto-christoph-night-12-2017-lo-res-14.jpg8-wohnout.jpg4-wohnout.jpg