pátek
15. listopadu 2013
20:00 hod.

WOHNOUT

Historicky první unplugged šňůra je tady! Wohnout bez elektriky!První koncert v Klubu Na Rampě! Host: The Snuff

Předprodej skončil, další vstupenky jsou k dispozici před zahájením koncertu po 19té hodině!

Skupina Wohnout vyráží na své první unplugged tour.  Poprvé za celou historii kapely uslyší fanoušci své oblíbené písně i v akustických verzích. „Wohnoutí písničky jsme přearanžovali a fakt se na to ultratěšíme“ vzkazují Wohnouti. Unplugged tour začíná v polovině listopadu a v plánu je dvanáct koncertů v divadlech a klubech.

 „Naše kapela je už osmnáct let zapojena do elektrické zásuvky, ale náš basák Zemánek jednou nešikovně vykopl síťovej kabel a my zjistili, že nám to akusticky docela dobře zní. Takže v rámci šetření elektrické energie jsme se rozhodli vyrazit na naše první unplugged tour a tím dopřáli zasloužený odpočinek našim zesilovačům“ komentuje zrod nápadu zpěvák Honza Homola.

Jako host se ve wohnoutím setu  představí houslista Vojta Lavička (Gipsy.cz), který se též ukáže na novém CD/DVD Wohnout unplugged, které vyjde koncem října (25.10, Univesal).  V roli předskokanů se vystřídají kapely Mother´s Angels, Koblížci, The Snuff a Lola běží,  které tak vůbec poprvé představí akustické sety svých koncertů.

 


4-7-jan-nechvile-1.jpg9-1-wohnout-jan-nechvile-1.jpg0-6-iskrova-anna-1.jpg7-5-jan-nechvile-1.jpg1-2-iskrova-anna-1.jpg1-4-iskrova-anna-1.jpg3-3-iskrova-anna-1.jpg9-wohnout-klub-na-rampe-jablonec.jpg


Akce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)