pátek
21. listopadu 2014
20:00 hod.

WOHNOUT

Wohnout upekl Laskonky a kremrole. Hudební soubor krásných, vtipných, mladých, majetných a inteligentních mužů, který si říká Wohnout, vydává osmou řadovou desku s neméně inteligentním a vtipným názvem. A zve vás na křest!

Patnáct báječných písní se skvělými texty a prvotřídními harmoniemi protkávají virtuózní výkony geniálních muzikantů, kteří se nebojí být skromní ve veřejné prezentaci. „Chtěli jsme udělat písničky stručný a srozumitelný, žádný intelektuální výlevy mezi řádky, či instrumentální orgie. Z velkýho výběru kompletních skladeb jsme nakonec vybrali ty, který dohromady zní jako celek, to nám udělalo radost“ komentuje nové cd Honza Homola.

Celek doplňuje hostování hudebních pojmů, jako jsou Vojta Lavička, Xavier Baumaxa či Marek Eben. Klasické CD a digitální distribuci doplní prodej alba na flash kartě či vinylu.

Laskonky a kremrole jsou deskou, která není zas tak sladká jak vypovídá její název, ale není ani nepříjemně kyselá, či odporně hořká. Je prostě taková, jaká má být. V prodeji od 26.9.

V rámci tourné k novému albu zavítá hudební soubor Wohnout i k nám na Rampu. Nenechte si ujít víc než hodinu a půl trvající maraton písní čerstvě upečených, ale i songů se starším datem výroby.
https://www.facebook.com/events/1504042736509728/
http://www.wohnout.cz

Support: Try duby - bývalé spermie Wohnout…
Punková hudba existuje už nějaký pátek…. Ale až Try duby přišly se stylem “happy punk”, tedy veselý, šťastný punk. Nasvědčují tomu všechny jejich texty, ve kterých je pivo benzínem života, maminky poučují dcery moravsko-slovenským dialektem o ztrátě poctivosti, báby mají jazyk jako žihadlo a držku kyselou, psychiatři se zbláznili a sloni na ně nedosáhnou…
Pozdravem Trech dubůje Úíó, pokřik z písněPsychiatr.
Frontmanem je Oleg Homola - baskytara, zpěv, autor písní. Hrával v kapelách Řešeto, The Tigers, Olegovo pozdní odpoledne, momentálněv Los Homolos. Veřejnosti je známý i jako fotograf a publicista.
Prvním kytaristou je Jirka Tvrdík. Působil v kapelách Synové výčepu, Sto zvířat, Paráde Marche, Zezadu band, Zuíla. Momentálně účinkuje v kapelách Emma band a Bílá nemoc.
Druhým kytaristou je Romis Bezouška, jinak také Emma Band či Papa Joe.
Bicí obsluhuje Majkl Franc, hrával v Nikde nikdo, momentálně bubnuje v Emma band.

Není tajemstvím, že Matěj a Honza Homolovi ze skupiny Wohnout, jsou bývalými spermiemi svého otce Olega Homoly, který je také nejčastějším hostem této kapely.
Oleg speciálně pro turné s Wohnouty napsal a zahraje s Try duby pro syny a ostatní z wohnoutí kapely písničku Starý rocker vzpomíná…Aby kluci věděli, jaký to budou mít s fanynkama, až zestárnou…
Předprodej skončil, cca 60 vstupenek bude ke koupi před koncertem v pátek 21.11. od 19 hodin v Klubu Na Rampě


6-images.jpg8-wohnout-laskonky-1250x429.jpg6-wohnout-kremrole-1800x1230.jpg7-trydubypoutakdl2new2.jpg


Akce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)