středa
8. dubna 2015
20:00 hod.

Xavier Baumaxa

Po dvou letech vydává Xavier Baumaxa opět nové CD s názvem PIJANO. Složili se mu na něj opět věrní fanoušci. Jak název napovídá, bude to celé o alkoholu… a o pianu…Křest 7.4. v Lucerna Music Baru.

Xavier Baumaxa je buránek regionálního charakteru, se stále větším geografickým a mezigeneračním přesahem. Výborný kytarista i textař, srandista, který se srandou začíná u sebe, autor, který dokáže zparodovat jakýkoli styl, výborný imitátor s pamětí, před kterou mnohý hard disk bledne závistí, Andrea Boccelli českého punku.  Své písně skládá zpravidla při různých rytmických činnostech jako je: sekání dříví, máchání křovinořezem, chůze v terénu, plavání kraulem či naznak, zatloukání hřebíků hundrtfýrcych - stovek, natírání plotu tixotropní lazurou, kopání ilegálních trativodů, přejíždění středové dálniční přerušované čáry a to hlavně v noci, cvakání zuby po přejetí dvojité nepřerušované čáry a to hlavně nad ránem, v neposlední řadě také poslouchání praskotu krbu, které je však arytmické, takže je to sporné...  

Po třech letech zavítá opět k nám, aby představil své nové album PIJANO, ve kterém reflektuje svůj vztah k alkoholu, manželství a jak to vše (ne)jde dohromady. Koncert bude poučný.

xavierbaumaxa.cz

 Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz
8-nahled-pijano3-e1424537096975-700x420.jpeg6-xavier-baumaxa09.jpg


Akce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)